Egyesületünk idén is továbbképzést szervez fül-orr gégészek, neurológusok, pszichiáterek, háziorvosok és klinikai szakpszichológusok részére. A tanfolyam október 26-án, az Angyalföldi József Attila Művelődési Központban lesz. A 14 kredit pontos képzés beszámít a kötelező orvosképzésbe. Jelentkezés az info@tinnitus.hu e-mail címen.

Tinnitus továbbképzés

Egyesületünk tavaly két hasonló képzést szervezett. Az eseményen a fülzúgásban nemzetközileg is elismert orvos és pszichológus előadók telt ház előtt ismertették a legfrissebb szakmai eredményeket és kutatásokat. A hallgatók a fül- orr-gégészettől kezdve, a belgyógyászaton, pszichiátrián át egészen a pszichológiai módszerekig, áttekintést kaptak a legkorszerűbb gyógymódokról, illetve megosztották tapasztalatukat a szubjektív fülzúgás repetitív transcraniális mágneses stimulációval (rTMS) való kezeléséről, a tinnitus pszichológiai vonatkozásairól, a hallás csökkenés és szubjektív tinnitus egyidejű kezeléséről.